czwartek, 27 września 2012

Prezenty

Wczoraj odwiedziła mnie pewna dobra wróżka i zostawiła dla mnie prezenty, doniczkę na zioła, pudełko na jajka i wieszaczek, wszystko sama ozdobiła. Chylę czoła przed jej zdolnymi rączkami! I jeszcze raz dziękuję.
Prezenty zawsze pozytywnie na mnie działają...zresztą chyba na każdego więc z entuzjazmem wzięłam się za ubranka dla moich królików żeby im zimno nie było.I serduszka które też czekały na wykończenie.
Jeszcze trzy dni zostały do zakończenia candy...ale ten czas leci. Miłego dnia życzę!

wtorek, 25 września 2012

Stadko się powiększa

Dzisiaj króciutko bo jeszcze dużo pracy przede mną...kolejne króliki zostały popełnione czekają na wykończenie i ubranie więc nie będę się za bardzo rozpisywać tym bardziej,że mały terrorysta komputerowy stoi mi koło nogi i woła "Puść mnie mamo na puterek!"
Torebeczka już dawno była zamówiona ale dopiero wczoraj udało mi się za nią zabrać
Miłego dnia życzę!

poniedziałek, 24 września 2012

Królicza norka

Przez ostatni tydzień moje myśli opętały króliki,powstają małe i duże i stadko zaczyna się powiększać,kolejne w drodze.Jak na razie udało mi się trzy wykończyć i ubrać,mam nadzieję że się podobają i szybko znajdą nowy domek i małe rączki które będą je tulić.
Torebki poszły troszkę w odstawkę ale też się coś kręci...

środa, 19 września 2012

Same zaległości cd.

Trochę się tego nazbierało,między innymi na tapetę poszły wianki, serduszka, ptaszki i królik.
A na koniec jeszcze ciepła siatka na zakupy.
To by było na tyle,czekają na mnie torebki rozszyte do wykończenia więc idę zasiąść przed maszyną. Miłego dnia życzę!!!

niedziela, 16 września 2012

Ktoś zapukał do drzwi

Już jakiś czas temu zapukał do drzwi mój mały przyjaciel którego wygrałam w CANDY Anielskim Zaciszu Iwony dopiero dzisiaj znalazłam chwilkę żeby dodać zdjęcia wcześniej się jakoś nie składało.Jeszcze raz dziękuję bardzo za tego słodziaka.
Udało mi się uszyć też dwie zawieszki których Wam jeszcze nie zdążyłam pokazać.

wtorek, 4 września 2012

Torebki,torebki

Przez ostatnie parę dni torebki zajmują moją głowę.Wiem,nudna jestem,albo torebki, albo serduszka, albo wianki...cóż. :-) Od rana do wieczora zastanawiałam się z czego by tu jeszcze uszyć i co z czym połączyć żeby wszystko ze sobą pasowało...a w głowie chaos. Niby materiałów trochę się nagromadziło ale...zawsze jest jakieś ale....to za cienkie...to za grube....nie ten kolor....nie ten wzór...i tak przekładam z miejsca na miejsce bo jeszcze się kiedyś może przydać.
A na koniec coś z innej beczki.
A na koniec żeby już nie zanudzać nieśmiało chciałam się pochwalić że wygrałam misia na którego z niecierpliwością czekam i dostałam wyróżnienie a to wszystko od http://anielskie-zacisze-iwony.blogspot.com Dziękuję za uznanie,to miłe kiedy ktoś ma miłe słowo.