sobota, 24 listopada 2012

Torebki

Dzisiaj króciutko i na jeden temat...torebki...torebki...torebki,ostatnio mną zawładnęły. Zamiast skupić się już na świątecznym temacie utkwiłam w torebkach. Dzisiaj tylko parę. Czas mnie goni, tyle jeszcze do uszycia, święta za pasem a ja jestem jak to stwierdził Karolak do Adamczyka w komedii "Nie kłam kochanie" cytuję ...w czarnej dupie...koniec cytatu, i bez żadnych rasistowskich podtekstów.
Miłej niedzieli życzę .

niedziela, 18 listopada 2012

Nominacja

Bardzo mile zaskoczyła mnie ostatnio Margo dając mi wyróżnienie Liebster Blog,dziękuję bardzo.
Zasady: "Nominacja Liebster Blog jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę".Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów ,więc daje to możliwość ich rozpowszechniania. Po odebraniu wyróżnienia należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby ,która Cię nominowała.Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz 11 pytań. Nie wolno nominować bloga który Cię nominował." Jedenaście pytań na które mam odpowiedzieć: 1.Twoja największa pasja? ...w ostatnim czasie to szycie 2.Muzyka czy cisza? ...muzyka 3.Znak zodiaku? bliźnięta 4.Jakie książki najczęściej czytasz? ...aktualne bajki dla dzieci 5.Czy wierzysz w spełnienie marzeń? ...jasne 6. Jak najchętniej odpoczywasz? ...przy maszynie...i kawie w dobrym towarzystwie 7.Czy gdybyś mogła cofnąć czas dużo byś zmieniła? Czy nic? ...może troszeczkę 8.Czy uprawiasz sport jeśli tak to jaki? ...nie 9.Czy jesteś na diecie? ...nie 10.Jakie torby/torebki preferujesz ,duże,małe,średnie? ...duże 11.Czy lubisz siebie? ...tak Jeśli chodzi o nominację kolejnych blogów to tutaj mam problem, z wypiekami na twarzy przeglądam wszystkie blogi i na wszystkich coś mi wpadnie w oko,wszystkie mnie inspirują, i jeśli można to wszystkie wyróżniam, nawet te których właścicielki sobie nie życzą wyróżnień. Jeszcze raz bardzo dziękuję Margo za wyróżnienie...miłej niedzieli życzę a jutro biorę się do roboty bo święta tuż...tuż. Pozdrawiam

niedziela, 4 listopada 2012

Czas na zakupy...

Przysiadłam dzisiaj na chwilkę,żeby napisać krótkiego posta i wciągnęło mnie na trzy godziny. zaczęłam nadrabiać zaległości w odwiedzaniu Waszych blogów...i tak od jednego do drugiego...po drodze jeszcze jakieś nowe się pojawiły na które trafiłam przypadkiem...a czas leci. Ale Wy pewnie wiecie o co mi chodzi z autopsji. A wracając do tematu świątecznego,czas nasilonych wędrówek po sklepach się zbliża więc na pewno każdej z nas przyda się torba na zakupy.
Parę torebek też udało mi się uszyć,niestety nie tyle ile bym chciała.
Całkiem niedawno pewna miła osóbka zamówiła sobie obrusik z dodatkiem bawełny w fioletowe groszki. Serdecznie Cię pozdrawiam,mam nadzieję że się podoba.
I na koniec broszka która mi dzisiaj wpadła w ręce a którą zrobiłam dawno temu...chyba na początku prowadzenia bloga...muszę sprawdzić ile to już czasu minęło,czas tak szybko biegnie.Pozdrawiam serdecznie...